low price

Search This Blog

Η Αστάνα απέκλεισε τον Άρη με γκολ στο 120′!

<!– Η Αστάνα απέκλεισε τον Άρη με γκολ στο 120′! • NewsPAO

Ενώ όλα έδειχναν πως το ματς θα οδηγηθεί στα πέναλτι, η Αστάνα σόκαρε τον Άρη στο 120′ με ένα γκολ μέσω στατικής φάσης, μείωσε σε 2-1 και προκρίθηκε στην επόμενη φάση των προκριματικών του UEFA Europa Conference League.

Το 0/2 πέτυχαν οι ελληνικές ομάδες στο νεοσύστατο Europa Conference League, καθώς ούτε η ΑΕΚ, αλλά ούτε ο Άρης κατόρθωσαν να προκριθούν.

Διαβάζονται περισσότερο τώρα…

Οι Θεσσαλονικείς δέχθηκαν γκολ από τον Ενέο Μπίτρι στο τελευταίο λεπτό της παράτασης και γνώρισε τον αποκλεισμό από το πρώτο ζευγάρι αγώνων για δεύτερο διαδοχικό έτος.

Οι δύο αποκλεισμοί αποτελούν «μαχαιριά» για το ελληνικό ποδόσφαιρο, το οποίο δείχνει καταδικασμένο να… βουλιάξει ακόμα περισσότερο στο σχετικό ranking.

error: Content is protected !!

πηγή: newspao.gr